Serge Ornelis

Over de trainer

Serge Ornelis is trainer en coach op het vlak van leiderschap, communicatie en conflicthantering. 

Serge is ook auteur van diverse boeken rond leiderschap, conflicthantering en management.  Hij staat garant voor praktijkgerichte opleidingen met een pragmatische aanpak.

Tot zijn trainingsonderwerpen behoren: Leiderschap, Managementvaardigheden,  Communicatie, Luistervaardigheid en assertiviteit, Beïnvloedingsvaardigheden, Conflictmanagement in organisaties, Succesvol bemiddelen en Vergadertechnieken.

Enkele referenties:

Agrifirm, Boerenbond, Fedasil, Metaleuven, Nuscience, Politie Aalst, Sniffers, Sulo, Universiteit Antwerpen, Unizo

Referenties

“Alle punten zijn zeer goed behandeld in de cursus Assertief Leidinggeven. Door veel interactie is de cursus echt op de noden en vragen van de cursisten gezet. Het voldeed volledig aan mijn verwachtingen.”

Hans Jacobs - Digital Project Manager - Digiti

Hans JacobsDigital Project Manager - Digiti